naše služby

socsite

VYBUDOVÁNÍ A SPRÁVA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ:

ŽIJEME V DOBĚ, KDY SE ŽÁDNÁ SPOLEČNOST NEOBEJDE BEZ STABILNÍHO MARKETINGU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. JE VŠAK NUTNÉ VĚDĚT, NA KTERÉ SÍTĚ SE ZAMĚŘIT A CO NA NICH PREZENTOVAT. A MY TO VÍME!

Reklamní video

Videoprezentace Vaši firmy – Ve světe samozřejmostí, v České republice téměř nevídané. Tahle forma marketingu pomůže nejen pozvednout „look“ Vaši firmy, ale přiláká i nové zaměstnance a obchodní partnery.

video
Screen%20kopie

Webdesign

Máte zastaralý web, chybné validity kódů, nebo nemáte web vůbec? Se vším si poradí naši IT specialisté. Dokážeme včas zasáhnout do špatně odvedené práce, postavit nový web na míru, a to včetně zakoupení hostingu i domény s množstevní slevou.

vizitky%20kopie

Grafika

Potřebujete nakreslit, předělat nebo jakkoliv upravit logo Vaši firmy? Předměty jako propagační letáky, návrh a výroba samolepek, vizitek, roll-upů, plakátů a dalších předmětů jsou pro nás hračka!

Technická podpora

Potřebujete poradit ohledně vybavení Vašich kanceláří? Kromě kreativních záležitostí se také soustředíme na technickou stránku a kvalitní hardware. Sami pracujeme s nejlepším vybavením – v kvalitním pracovním prostředí se budou Vaši zaměstnanci cítit jako doma, což zlepší jejich pracovní výkonnost a přinese úspěchy Vaši společnosti.